БІЗНЕС-ДІАЛОГ 5.0. БІЗНЕС-ПРОЦЕСИ В ПРОЄКТАХ: НЕОБХІДНІСТЬ ЧИ ІЛЮЗІЯ

5f554dbe9f74b240516994

Центр бізнес-освіти Одеської регіональної торговельно-промислової палати представив п’ятий випуск бізнес-діалогу з продуктивною темою для представників мікро-, малого та середнього бізнесу топ-менеджерів: «Бізнес-процеси в проєктах: необхідність чи ілюзія»

1

Основні питання які розглядались у прямому ефірі:

—      важливість бізнес-процесів будь-якого професійного проекту;

—      алгоритми побудови бізнес-процесів;

—      вибір шляху розвитку проекту;

—      ризики бізнес-процесів та іх аналіз;

—      основні метрики бізнес-процесів, що впливають на ефективність проекту

—      пошук можливостей через втрачену вигоду та багато інших запитань та поради від нашого спікеру Світлани Тарасенко.

Також прямий ефір зможете передивитись за посиланням: 

https://www.facebook.com/OdessaRCCI/videos/898034950721022/

Невеличка інформація стосовно спікера:

Світлана Тарасенко — к.е.н. кафедра міжнародних економічних відносин, Сумський державний університет,

— координаторка проєкта «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні»;

— координаторка проєкта в Украине Patostreaming” — counteracting pathological cyber streaming attitudes amongst youth (ANTI-PATOSTREAM) Erasmus+ Programme;

— координаторка проєкта в Украине «GAMEON — The Introduction Journey to the Game Development for NEETs Erasmus+ Programme та інших програм.

— Інтерв’юер Олександр Балог – к.е.н, PhD, керівник Центру підтримки бізнесу, консультант Центру бізнес-освіти Одеської регіональної торгово-промислової палати.

Нагадуємо, кожна серія бізнес-зустрічей створена Центром бізнес-освіти Одеської регіональної торгово-промислової палати.

Наши преимущества

_D0_BB_D0_BE_D0_B3_D0_BE_D1_82_D0_B8_D0_BF__D0_BF_D1_80_D0_BE_D0_B7_D1_80_D0_B0_D1_87_D0_BD_D1_8B_D0_B9

Обучение для практиков в Центре бизнес-образования ОРТПП

Одесская торгово-промышленная палата является ведущим межотраслевым представителем предпринимательства в регионе. Наши курсы, тренинги и проекты базируются на инвестиционно-развивающем принципе и направлены на конкретные результаты. С нами работают лучшие отечественные и зарубежные эксперты. Регистрируйтесь на наши мероприятия, приходите и убедитесь сами!

Подробнее

Наши партнеры

  • giz
  • ses
  • cim-logo
  • CCIRMa