БІЗНЕС-ТУР «ДЕРЕВООБРОБНА ТА МЕБЛЕВА ПРОМИСЛОВІСТЬ» (М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)

296306599_7791712964203655_523156918320910146_n

Запрошуємо підприємців та осіб, які мають намір започаткувати власний бізнес, Одеського регіону долучитись 20 жовтня до бізнес-туру: «Деревообробна та меблева промисловість» в Івано-Франківську область. 

Програма заходу

Місце проведення: м. Івано-Франківськ

Практична частина

Період реалізації: 20 жовтня 2022 року 

Опис заходу: виїзди безпосередньо на локації успішних підприємств Івано-Франківщини – кращі практики, спілкування з власниками та персоналом, отримання «інсайдерської» інформації щодо ведення такої діяльності, на чому робити акцент, канали продажів і т д. 

7.30-8.00: реєстрація учасників у холі готелю «Надія»

8.00-8.10: вітальна зустріч з представниками керівництва Івано-Франківської обласної військової адміністрації

8.20: виїзд на локації з відвідуванням: ТОВ «SWISS KRONO» (провідний виробник ламінованих деревостружкових плит, одним з найкращих виробників стільниць та єдиний виробник OСБ/3 для внутрішнього ринку України); ФОП Волошин Р.Б. (виробництво дерев’яної тари, лісопильне та стругальне виробництво; оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням); ПП «БЕВЗУН» (виробництво елітних меблів та продаж через мережу салонів по усій Україні; лісопильне та стругальне виробництво); ПП «Меблі з масиву дуба» (виробництво меблів виключно з масиву деревини, використання художньої ручної роботи –  різьби по дереву); ФОП Семко В. (досвід  роботи – понад 25 років. Спеціалізується на виготовленні меблів, портретів, а також сакральному мистецтві; у вільний від роботи час залюбки бере участь у різьбярських пленерах в Україні та закордоном; переможець конкурсу «Битва різьбярів»).

19.00: вечеря у м. Івано-Франківськ

Онлайн частина: аналіз бізнес-моделі, базових потреб для початку діяльності в сегменті харчової промисловості, бізнес-план: запуск і зростання, можливості для залучення зовнішнього фінансування для такої діяльності

Період реалізації: 24 жовтня 2022 року 

Фінансові умови участі:

1. Проєкт покриває транспортні витрати, але не більше 2000 грн. на одного учасника. Учасники купують квитки та організовують прибуття до Івано-Франківська та в зворотному напрямку самостійно. Кошти відшкодовуватимуться в Івано-Франківську після пред’явлення квитків. Можлива компенсація пального на автомобіль в межах 2000 грн. при пред’явленні чеків на пальне.

2.Проєкт покриває витрати на проживання – 2 доби в готелі «Надія» https://www.nadiyahotel.com/rooms.Якщо учасник бізнес-туру залишається в готелі довше, сплачує за проживання самостійно.

3. Трансфери на підприємства по всій робочій програмі бізнес-туру забезпечують організатори, витрати покриваються проектом.

4. Харчування: 2 сніданки включено у вартість проживання в готелі, обід та вечеря в межах робочої програми забезпечуються організаторами та покриваються проектом.

5. Всі інші витрати: сувеніри, додаткові переїзди, тощо покриваються учасниками туру самостійно.

Посилання для реєстрації:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchId7sZmNCpcTBLsONR8AVvDQcri466SiqkTyNlnXmScPWag/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Контактна особа ОРТПП: Марія Бринза, тел.: +38 (067) 485 31 61 email: bma@orcci.odessa.ua

Проєкт «Розвиток бізнес-сектору України» реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Детальніше про проєкт:

https://orcci.odessa.ua/press-center/orcci-news/odeska-regionalna-torgovo-promislova-palata-doluchilas-do-realizatsiyi-natsionalnogo-proektu-rozvitok-biznes-sektoru-ukrayini

Наши преимущества

_D0_BB_D0_BE_D0_B3_D0_BE_D1_82_D0_B8_D0_BF__D0_BF_D1_80_D0_BE_D0_B7_D1_80_D0_B0_D1_87_D0_BD_D1_8B_D0_B9

Обучение для практиков в Центре бизнес-образования ОРТПП

Одесская торгово-промышленная палата является ведущим межотраслевым представителем предпринимательства в регионе. Наши курсы, тренинги и проекты базируются на инвестиционно-развивающем принципе и направлены на конкретные результаты. С нами работают лучшие отечественные и зарубежные эксперты. Регистрируйтесь на наши мероприятия, приходите и убедитесь сами!

Подробнее

Наши партнеры

  • giz
  • ses
  • cim-logo
  • CCIRMa