Конференція «Регіональний ринок послуг бізнес — консультанта»

5d7cd2c970e8a211243593

12 вересня 2019 року в бізнес-центрі «Kadorr City Mall» відбулася конференція «Регіональний ринок послуг бізнес — консультанта», провідною думкою якого було — «не конкурувати, а об’єднуватись». Окрім корисної інформації щодо ефективного функціонування на висококонкурентному ринку бізнес-консалтингу, у рамках конференції також розглядалося питання стосовно створення асоціації бізнес-консультантів у південного регіоні.

На захід відгукнулись місцеві бізнес-консультанти, представники міжнародних бізнес-консалтингових компаній, викладачі вищих навчальних закладів, коучі, керівники підприємств, робітники відділів кадрів, і представники малого та середнього бізнесу.

Конференція була розбита на наступні блоки:

  • — Бізнес-консалтинг – це допомога для МСБ ;
  • — Управління консалтинговою компанією, вимоги щодо якості послуг, та етики відносин з клієнтом;
  • — Успішні практики міжнародних бізнес — консалтингових компаній, сучасні тренди та лайфхаки для вітчизняних компаній;
  • — Формування відносин консультанта та клієнта;
  • — Підбір кваліфікованого персоналу для ефективного розвитку компанії, професійні компетенції;
  • — Принципи та підходи при формуванні бази партнерів-консультантів для надання комплексних послуг клієнтам та проведенні навчальних заходів.

На конференції приймали участь 14 досвідчених спікерів, які поділилися власним досвідом, порадами та напрацюваннями:

— Наталя Сашкіна, бізнес-тренер та власниця агентства «Розвиток» у незвичній манері «як не треба робити» на прикладі горе-консультанта Адольфа показала, які помилки роблять деякі консультанти в роботі з клієнтом, та на які стандарти треба спиратися.

— Станіслав Бєлєй, міжнародний консультант розповів про особливості та труднощі при створенні проекту соціально-економічних досліджень CASE (Польща).

— Дмитро Швець, співзасновник проекту з розвитку підприємництва n.cubator, розказав, як бізнес-консультант та підприємець мають співпрацювати, щоби досягти найбільш ефективного результату, якими принципами керуватися при відборі консультантів-партнерів та якими базами треба користуватись.

— Ельвіра Файзуліна, віце-президент ГО «Всеукраїнська асоціація консультантів з управління», розповіла про власний досвід створення асоціації та успішну спільну роботу багатьох консультантів з асоціації на великому проекті.

Учасникам конференції сподобалися формат, інформаційне наповнення та атмосфера конференції.

«Повне занурення у бізнес-середовище, обговорення актуальних питань і трендів консалтингу, побудова професійного середовища, цікаві знайомства в дружній атмосфері» — висловив своє враження Олександр Захаров.

Це вже друга зустріч бізнес-консультантів. Перша пройшла 11 вересня у Миколаєві. Наступна відбудеться 3 жовтня в Запоріжжі.

Посилання на захід: https://www.facebook.com/events/343196783301648/

За підсумками конференції була створена робоча група по розробці Південної асоціації професійного ділового навчання та бізнес консалтингу.

Захід було підготовлено та проведено Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Одеса, заснованим на базі Одеської РТПП за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у рамках ініціативи Європейського Cоюзу EU4Business.

Наши преимущества

_D0_BB_D0_BE_D0_B3_D0_BE_D1_82_D0_B8_D0_BF__D0_BF_D1_80_D0_BE_D0_B7_D1_80_D0_B0_D1_87_D0_BD_D1_8B_D0_B9

Обучение для практиков в Центре бизнес-образования ОРТПП

Одесская торгово-промышленная палата является ведущим межотраслевым представителем предпринимательства в регионе. Наши курсы, тренинги и проекты базируются на инвестиционно-развивающем принципе и направлены на конкретные результаты. С нами работают лучшие отечественные и зарубежные эксперты. Регистрируйтесь на наши мероприятия, приходите и убедитесь сами!

Подробнее

Наши партнеры

  • giz
  • ses
  • cim-logo
  • CCIRMa