ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ЩОДО СТАРТУ ПРОЄКТУ SBC (STUDENTS BUSINESS CAREER)

61388d7cb9d37652115670

Старт проєкту SBC (Students Business Career) презентувала Одеська регіональна торгово-промислова палата (ОРТПП) на прес-конференції. Проєкт реалізується Одеською регіональною торгово-промисловою палатою (ОРТПП) за підтримки Посольства США в Україні

Цільова аудиторія: 30 студентів Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, ЕПФ ОНУ ім І І Мечникова 2-3 курсів навчання, спеціалізація: менеджмент, маркетинг, бізнес, бухгалтерія, юриспруденція, що мешкають в Одеській області та Одесі, які були відібрані шляхом проведеного професійного анкетування.
Участники проєкту які впливают на розвиток ЦА: ментори, малий /мікробізнес, асоціації, середні та великі бізнес-підприємства.

Місія проєкту: Підвищення рівня освіченості, бізнес-грамотності, адаптаційності, конкурентоспроможності, універсальності, «вартості» проактивної молоді на ринку праці Одеської області та України.

Головною метою проєкту є розвиток активної співпраці між освітніми установами, державним сектором, підприємництвом та бізнесом; навчання студентів вищих навчальних закладів у сферах лідерства, підприємництва, інновацій; впровадження менторської програми SBC (Students Business Career), призначеної для студентів університетів та підприємців з метою усунення розбіжності між системою освіти та вимогами роботодавців.

Під час проєкту студенти отримають практичні знання за 7 напрямками: Бізнес-планування, Лідерство, Управління якістю на підприємстві, Брендинг, Франчайзинг, Діловий бізнес-етикет, SMM (соціал-медіа маркетинг) та 3 практичними воркшопами (HR, бізнес-батл, воркшоп з general management).

На фінальному заході у форматі пітчингу буде представлено реальні інвестпроєкти запрошеним інвесторам, проведені виїзні навчальні заходи на бізнес-підприємства. За результатами проєкту студенти отримають сертифікат про участь та проходження програми SBC (Students Business Career).Проєкт сприяє підвищенню рівня бізнес-освіченості в підприємництві, управлінні, сучасному менеджменті та маркетингу.

Партнери проєкту:
• Сергій Шувалов, президент Одеської регіональної торгово-промислової палати;
• Вячеслав Труба, проф.,ректор Одеського національного університету імені І. І. Мечникова;
• Людмила Токарчук, к.ю.н, доцент проф. кафедри цивільно-правових дисциплін, декан економіко-правового факультету;
• Олександр Балог, к.е.н. PhD, менеджер проєкту SBC (Students Business Career);
• Роман Григоришин, Директор Департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму Одеської ОДА.

Проєкт реалізується Одеською регіональною торгово-промисловою палатою за підтримки Посольства США в Україні U.S. Embassy Kyiv Ukraine
 
Захід було проведено згідно зі всіма нормами карантинних обмежень, епідеміологічної безпеки.
 
Партнери проєкту ЕПФ ОНУ ім І І Мечникова
 
Бенефіціар проєкту — Одеська обласна державна адміністрація.

Наши преимущества

_D0_BB_D0_BE_D0_B3_D0_BE_D1_82_D0_B8_D0_BF__D0_BF_D1_80_D0_BE_D0_B7_D1_80_D0_B0_D1_87_D0_BD_D1_8B_D0_B9

Обучение для практиков в Центре бизнес-образования ОРТПП

Одесская торгово-промышленная палата является ведущим межотраслевым представителем предпринимательства в регионе. Наши курсы, тренинги и проекты базируются на инвестиционно-развивающем принципе и направлены на конкретные результаты. С нами работают лучшие отечественные и зарубежные эксперты. Регистрируйтесь на наши мероприятия, приходите и убедитесь сами!

Подробнее

Наши партнеры

  • giz
  • ses
  • cim-logo
  • CCIRMa