ПРОГРАМА НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ SES

Screenshot_2

Сьогодні для представників МСБ, сфери освіти та державних структур була проведена онлайн зустріч з Екатериною Коробовою, координатором Німецько-Українського проекту Senior Experten Service (SES), яка представила реальні інструменти залучення програми та механізми удосконалення її в Україні, а саме в Одесі та Одеській області.

На онлайн зустрічі обговорювались сильні сторони та можливості проекту, також був проведений детальний аналіз перспектив бізнесу за допомогою професійного німецького консалтингу.

Screenshot_4

Учасники мали змогу поставити питання стосовно проекту та дізнатися про різноманітні форми відбору експертів, як до бізнесу, галузі освіти, так і до стійкого розвитку громад (державне управління).
Модератор зустрічі та представник програми SES в Одесі: к.е.н., Ph.D Олександр Балог.

З деталями програми можно ознаймотись за посиланням: https://orcci.odessa.ua/international-projects/sluzhba-starshikh-ekspertiv-ses або отримати консультацію за телефонами: +38 (048) 734-03-22; +38 (048) 734-10-29; +38 (067) 484-82-26

Онлайн зустріч була організована Центром бізнес-освіти Одеської регіональної торгово-промислової палати.

Наши преимущества

_D0_BB_D0_BE_D0_B3_D0_BE_D1_82_D0_B8_D0_BF__D0_BF_D1_80_D0_BE_D0_B7_D1_80_D0_B0_D1_87_D0_BD_D1_8B_D0_B9

Обучение для практиков в Центре бизнес-образования ОРТПП

Одесская торгово-промышленная палата является ведущим межотраслевым представителем предпринимательства в регионе. Наши курсы, тренинги и проекты базируются на инвестиционно-развивающем принципе и направлены на конкретные результаты. С нами работают лучшие отечественные и зарубежные эксперты. Регистрируйтесь на наши мероприятия, приходите и убедитесь сами!

Подробнее

Наши партнеры

  • giz
  • ses
  • cim-logo
  • CCIRMa