ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ «НОВІ ВИКЛИКИ СУЧАСНОЇ ТРАНСПОРТНОЇ ЛОГІСТИКИ УКРАЇНИ»

5cf5177cacf80824664724

24 травня 2019 року у нашому місті пройшов другий Транспортний Діалог на вищому рівні між міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном та генеральним директором мобільності і транспорту Єврокомісії Хенриком Хололеем, в ході якого обговорювалися важливі тенденції і виклики у розвитку транспортної системи України і її відповідності європейським стандартам.

Цю тематику продовжила вісімнадцятий міжнародний тиждень з торгівлі та транспорту, який 28 травня 2019 відкрила конференція «Нові виклики сучасної транспортної логістики України», що була організована Центром інформаційної підтримки бізнесу м Одеса. У конференції брали участь заступник міністра інфраструктури України з питань євроінтеграції Віктор Довгань, начальник управління економічного співробітництва Міністерства закордонних справ Володимир Хоманец, представники ЄС в Україні, Європейської Економічної Комісії ООН та керівники портових співтовариств, логістичних альянсів України.

1_9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В ході конференції були розглянуті такі важливі проблеми як застаріле нормативно-правове забезпечення транспортно-експедиторської діяльності в нашій країні, незадовільний стан автомобільних доріг, що створює складності в системі мульти-модальної логістики країни.  Учасники задавали питання представникам влади і пропонували шляхи вирішення проблем. З іншого боку, спікери багато розповідали і про нові позитивні тенденції: діджіталізація портової документації, перехід на електронну взаємодію портів і суден, нові можливості України як транспортного центру в маршруті Європа-Китай. Особливий інтерес викликали презентації портів Гамбурга, Гданська: спікери допомогли заглянути в майбутнє — майже повна автоматизація роботи порту, коли обсяг в 8,7 млн ​​контейнерів або 132 млн тонн вантажопотоку в рік обслуговується переважно роботами.

По завершенню конференції представники логістичних компаній Німеччини, Польщі, Грузії, Латвії, Італії, Румунії та Казахстану обговорили ключові моменти в досягненні свого успіху і поділилися з учасниками успішними стратегіями транспортного розвитку в своєму регіоні.

3_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       В ході конференції представник Європейського банку реконструкції і розвитку в місті Одеса Юлія Ітигіна, представила можливості підтримки малого і середнього бізнесу.

Центр інформаційної підтримки бізнесу працює на базі Одеської регіональної торгово-промислової палати за сприяння Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках програми EU4Business.

Наши преимущества

_D0_BB_D0_BE_D0_B3_D0_BE_D1_82_D0_B8_D0_BF__D0_BF_D1_80_D0_BE_D0_B7_D1_80_D0_B0_D1_87_D0_BD_D1_8B_D0_B9

Обучение для практиков в Центре бизнес-образования ОРТПП

Одесская торгово-промышленная палата является ведущим межотраслевым представителем предпринимательства в регионе. Наши курсы, тренинги и проекты базируются на инвестиционно-развивающем принципе и направлены на конкретные результаты. С нами работают лучшие отечественные и зарубежные эксперты. Регистрируйтесь на наши мероприятия, приходите и убедитесь сами!

Подробнее

Наши партнеры

  • giz
  • ses
  • cim-logo
  • CCIRMa