Щодо проведення тренінгу «Лідерство в дії»

5d9f10ee9d771359477389

На сьогоднішній день, дуже актуальним є питання про роль жінки в сучасних реаліях, насамперед в українському бізнес середовищі. Виклики, які мають жінки, пов’язані з патріархальністю українського суспільства, через наявність усталених гендерних стереотипів. Жінок ще називають слабкою статтю і іноді можна почути думку про те, що роль жінки полягає лише в тому, щоб бути берегинею домашнього затишку, а бізнес – то чоловіча справа. Але стереотипи для того і є, щоб їх руйнувати.  

8-9 жовтня 2019 року в приміщенні конференц-залу Одеської регіональної торгово-промислової палати пройшов тренінг «Лідерство в дії», метою якого було показати, що лідерство не має статі, і жінки мають розвивати лідерські здібності, відкидаючи старі стереотипи.

photo5253999395907677277

Під час тренінгу учасниці ознайомилися з поняттям жіночого лідерства з позиції розуму, природної сили та влади, працювали в групах для налагодження ефективної співпраці та створення команди між учасницями а також займалися формуванням позитивної самооцінки.

Ведучий тренінгу — Володимир Дібров, бізнес-тренер одеської бізнес-школи WAVE, консультант, психолог, підприємець, Магістр Ділового Адміністрування, давав багато практичних завдань, опитувань, постійно тримав увагу учасниць та з задоволенням відповідав на їхні запитання.

a00cf1d6-db94-4b9b-b317-e7101c1c7bb5

Програма дводенного тренінгу передбачала наступні теми: 

☑ Теорії і моделі лідерства

☑ Різниця між аналітичним і емоційним інтелектом

☑ Жіночий і чоловічий підхід до влади

☑ Шлях становлення жінки-лідера

☑ Розповсюджені помилки починаючих лідерів

☑ Міфи про лідерство

☑ Дерево цілей та система управління по цілям

☑ Різниця між лідером та менеджером

☑ Аналіз помилок лідера

☑ Особистий розвиток лідера, правильна самооцінка.

Як підкреслив тренер Володимир Дібров наприкінці занять, найголовніше починається після того, як учасниці почнуть застосовувати отриманий інструментарій розвитку лідерських навичок на практиці – в робочих та особистих стосунках. Побажаємо успіху всім жінкам-підприємницям, які присвятили ці два дні самовдосконаленню під час  тренінгу «Лідерство в дії».

Захід організовано Центром бізнес-освіти Одеської регіональної торгово-промислової палати у рамках німецько-українського партнерського проекту торгово-промислових палат — KVP Ukraine.

Наши преимущества

_D0_BB_D0_BE_D0_B3_D0_BE_D1_82_D0_B8_D0_BF__D0_BF_D1_80_D0_BE_D0_B7_D1_80_D0_B0_D1_87_D0_BD_D1_8B_D0_B9

Обучение для практиков в Центре бизнес-образования ОРТПП

Одесская торгово-промышленная палата является ведущим межотраслевым представителем предпринимательства в регионе. Наши курсы, тренинги и проекты базируются на инвестиционно-развивающем принципе и направлены на конкретные результаты. С нами работают лучшие отечественные и зарубежные эксперты. Регистрируйтесь на наши мероприятия, приходите и убедитесь сами!

Подробнее

Наши партнеры

  • giz
  • ses
  • cim-logo
  • CCIRMa