ТРЕНІНГ «МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ ДІЛОВИХ КОМУНІКАЦІЙ»

5ce2a85d62a54895206035
16-17 травня 2019 року у приміщенні Одеської регіональної торгівельно-промислової палати   Центром інформаційної підтримки бізнесу відбувся яскравий та незвичний тренінг з ділового етикету «Міжнародні стандарти ділових комунікацій» для керівників та підприємців, що усвідомлюють важливість ділового спілкування.
3_1

 

 

 

 

 

 

 

 

Відомий Бізнес-тренер, експерт з ділового етикету, протоколу та іміджу Георгій Монахов (www.monakhov.com.ua) розповідав про тонкощі невербального спілкування на переговорах, респектабельний зовнішній вигляд і незабутнє перше враження, яке Ви можете справити на Ваших ділових партнерів.

Ось тільки деякі питання, які детально розглядалися на цьому дводенному тренінгу:
  • Чому не слід довіряти партнерам?
  • Коли необхідні подарунки і квіти в діловому спілкуванні?
  • Який дрес-код доречний на ділових переговорах для чоловіків та жінок?
  • Які правила існують щодо обміну візитівками у ділових колах?

Незважаючи на великий обсяг інформації, час пролетів швидко, тому що матеріал подавався у формі гри, питань та діалогу з учасниками тренінгу.

2_5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                  Після закінчення тренінгу, кожен участник отримав від представника ЦІПБ сертифікат про закінчення навчання. Дякуємо всім підприємцям, які прийняли участь у тренінгу з ділових комунікацій. Тренінг проводився у рамках ініціативи EU4Business за підтримки Європейського Банку реконструкції та розвитку в Україні.

Наши преимущества

_D0_BB_D0_BE_D0_B3_D0_BE_D1_82_D0_B8_D0_BF__D0_BF_D1_80_D0_BE_D0_B7_D1_80_D0_B0_D1_87_D0_BD_D1_8B_D0_B9

Обучение для практиков в Центре бизнес-образования ОРТПП

Одесская торгово-промышленная палата является ведущим межотраслевым представителем предпринимательства в регионе. Наши курсы, тренинги и проекты базируются на инвестиционно-развивающем принципе и направлены на конкретные результаты. С нами работают лучшие отечественные и зарубежные эксперты. Регистрируйтесь на наши мероприятия, приходите и убедитесь сами!

Подробнее

Наши партнеры

  • giz
  • ses
  • cim-logo
  • CCIRMa