УКРАЇНА ТА БРАЗИЛІЯ ЗАЦІКАВЛЕНІ В АКТИВІЗАЦІЇ ТОРГІВЛІ

62ea461ec40fa521453844

Сторони обговорили важливість активізації торгівлі між Україною та Бразилією на тлі падіння товарообігу між країнами за 6 місяців майже на 50%.

«Саме зараз, коли трансформується глобальна економіка – час шукати нові формати роботи. Ми маємо говорити більше, щоб формувати взаємну довіру, яка зблизить наші країни. Для бразильської сторони важливо знати, які сектори економіки працюють і відкриті до співпраці. Україна сподівається на поглиблення ділових контактів із Бразилією, як одним із найцікавіших та найперспективніших ринків світу», — наголосив Геннадій Чижиков.

Президент ТПП України вважає, що часткове відновлення експорту морем, у разі виконання домовленості про безперешкодне функціонування «зернового коридору», створить умови для старту нового етапу ділової взаємодії українського та бразильського бізнесу.

Наши преимущества

_D0_BB_D0_BE_D0_B3_D0_BE_D1_82_D0_B8_D0_BF__D0_BF_D1_80_D0_BE_D0_B7_D1_80_D0_B0_D1_87_D0_BD_D1_8B_D0_B9

Обучение для практиков в Центре бизнес-образования ОРТПП

Одесская торгово-промышленная палата является ведущим межотраслевым представителем предпринимательства в регионе. Наши курсы, тренинги и проекты базируются на инвестиционно-развивающем принципе и направлены на конкретные результаты. С нами работают лучшие отечественные и зарубежные эксперты. Регистрируйтесь на наши мероприятия, приходите и убедитесь сами!

Подробнее

Наши партнеры

  • giz
  • ses
  • cim-logo
  • CCIRMa