УЧАСНИКИ ПРОЄКТУ SBC (STUDENTS BUSINESS CAREER) ВІДВІДАЛИ ПІДПРИЄМСТВО ПАТ «ОДЕСЬКИЙ КАБЕЛЬНИЙ ЗАВОД «ОДЕСКАБЕЛЬ»

615594bcddfee606672274

Основними задачами були: ознайомитись з системою якості на підприємстві; побачити на практиці, як володіють навичками керування робочими та бізнес — процесами; також, була презентована продукція підприємства, спеціалізоване обладнання, яке дозволяє використовувати підприємницькі потужності для виготовлення високоякісної продукції для подальшої реалізації.

photo_2021-09-30_13-12-00

Екскурсію на підприємстві для учасників проєкту презентував Олексій Дубілей (Одеса), заступник генерального директора з корпоративного управління ПАТ «Одеський кабельний завод «Одескабель»MyCollages (1)

Проєкт реалізується Одеською регіональною торгово-промисловою палатою за підтримки Посольства США в Україні U.S. Embassy Kyiv Ukraine
 
Захід було проведено згідно зі всіма нормами карантинних обмежень, епідеміологічної безпеки.
 
Партнери проєкту ЕПФ ОНУ ім І І Мечникова
 
Бенефіціар проєкту — Одеська обласна державна адміністрація.

Наши преимущества

_D0_BB_D0_BE_D0_B3_D0_BE_D1_82_D0_B8_D0_BF__D0_BF_D1_80_D0_BE_D0_B7_D1_80_D0_B0_D1_87_D0_BD_D1_8B_D0_B9

Обучение для практиков в Центре бизнес-образования ОРТПП

Одесская торгово-промышленная палата является ведущим межотраслевым представителем предпринимательства в регионе. Наши курсы, тренинги и проекты базируются на инвестиционно-развивающем принципе и направлены на конкретные результаты. С нами работают лучшие отечественные и зарубежные эксперты. Регистрируйтесь на наши мероприятия, приходите и убедитесь сами!

Подробнее

Наши партнеры

  • giz
  • ses
  • cim-logo
  • CCIRMa