Навчання для практиків в Центрі бізнес-освіти ОРТПП

_D0_BB_D0_BE_D0_B3_D0_BE_D1_82_D0_B8_D0_BF__D0_BF_D1_80_D0_BE_D0_B7_D1_80_D0_B0_D1_87_D0_BD_D1_8B_D0_B9

Одеська регіональна торгово-промислова палата є провідним представником підприємництва в регіоні. Бізнес в наших генах. Наші курси, тренінги та проекти базуються на інвестиційно-розвиваючому принципі та спрямовані на конкретні результати. З нами співпрацюють найкращі вітчізняні та іноземні компанії, експерти та бізнес-тренери. Як частина міжнародної мережі торгово-промислових палат ми маємо можливість використовувати провідний світовий та європейський досвід. 

В своїй роботі ми використовуєм підхід ” Від практиків -практикам”. Результативність, якість та задоволеність клієнтів- наші головні лейтмотиви.

Наші проекти розробляються при сприянні наших партнерів: Європейського банку реконструкції та розвитку, Центру міжнародної міграції (CIM), Німеччина,  Служби старших експертів (SES), Німеччина, Інститута WiFi, Австрія та ін.

Багато наших програм субсидуються  урядами європейських країн і саме тому ми пропонуємо найвищу якість за найдоступнішими цінами.

В 2018 роцці вас очікує багато нових та цікавих та результативних тренінгів та міжнародних проектів. Внесок до сучасної бізнес-освіти є найкращою інвестицією! Реєструйтеся на наші заходи, приходьте тапереконайтесь самі!

Наші переваги

_D0_BB_D0_BE_D0_B3_D0_BE_D1_82_D0_B8_D0_BF__D0_BF_D1_80_D0_BE_D0_B7_D1_80_D0_B0_D1_87_D0_BD_D1_8B_D0_B9

Навчання для практиків в Центрі бізнес-освіти ОРТПП

Одеська торгово-промислова палата є провідним представником підприємництва в регіоні. Наші курси, тренінги,проекти базуються на інвестиційно-розвиваючому принципі та спрямовані на конкретні результати. З нами співпрацюють найкращі вітчізняні та іноземні експерти. Реєструйтеся на наші заходи, приходьте та переконайтеся самі!

Детальніше

Наші партнери

  • giz
  • ses
  • cim-logo
  • CCIRMa